Друкарські послуги

Вимоги до додрукарської підготовки

Надаючи матеріали відповідно до даних вимог, Ви даєте нам можливість виконати Ваше замовлення якісно та у бажаний термін.

1. Друкарня приймає файл замовника для роботи за умови виготовлення його в наступних форматах:

  • *.eps, *.pdf (Adobe Illustrator) (eps – CS2, pdf – ver 1.3)
  • *.tiff, *.psd (Adobe Photoshop)
  • *.indd, *.qxp (Adobe InDesign CS4, QuarkXPress)

Векторна графіка – Adobe Illustrator: PDF, EPS, усі впроваджені растрові зображення повинні бути в колірній моделі CMYK; усі тексти, що зустрічаються у файлі, повинні бути переведені в криві, щоб уникнути зникнення тонких ліній та об'єктів в логотипах і зображеннях; розмір файлу повинен дорівнювати розміру виробу (масштаб 100%); спеціальні ефекти (прозорість, тінь тощо) необхідно перетворити в растровий об'єкт.

Растрова графіка – Adobe Photoshop: TIFF Uncompressed, CMYK, 300 dpi, файли не повинні містити міток різу, приведення і фальцювань; TIFF-файл не повинен містити ніяких додаткових шарів (Layers), шляхів (Paths), каналів (Channels), за винятком колій обтравки (Clipping Path) або контуру обтравки, збереженого в окремому каналі. При конвертації файлів з інших форматів (JPEG, PCX, Kodak Photo CD) та інших колірних моделей (RGB, Indexed Colors, CIE Lab) уся відповідальність за зміну кольорів і зображення лягає на замовника. 

Додатково: мітки біга, фальца ставляться скраю, так що б після підчищення вони зрізали. Лице та оборот зберігаються окремими файлами, якщо файл - eps то ставиться прозора рамка по краю документа. Найтонша лінія яка виводиться на виведення 0,25pt. У самому файлі НЕ ПОВИННО БУТИ НЕ БУДЬ написів ЯКІ НЕ ПЕЧАТАЮТЯ. Імена файлів підписуються латинськими буквами.

Особливості верстки: усі шрифти повинні бути перетворені в криві. Верстка повинна бути в колірній моделі CMYK. У разі, якщо друк пропонується пантонними кольорами, обов'язково вкажіть номер пантону. Усе кольорові зображення, заверстані в полоси, мають бути CMYK-зображеннями, а одноколірні – Grayscale. При наданні файлу документа Adobe InDesign або QuarkXPress необхідно надати всі заверстані в полоси зображення та усі шрифти, що використані у верстці.

Використання об'єктів OLE неприпустиме, в жодному разі не вставляйте в смугу нічого через Clipboard!

 

2. Загальні вимоги:

Файли в інших форматах, зроблені в Word, Publisher, Excel, PowerPoint тощо – як макети не приймаються. Такі файли можуть бути прийняті до макетування, але тоді до вартості друку буде включена вартість набору, верстки та кольорокорекції.

Усі кольори, за винятком додаткових (Pantone), повинні бути в колірній моделі CMYK або Grayscale. Якщо в макеті є елементи, які йдуть «на виліт» або торкаються краю обріза, вони повинні виходити за лінію різу на 3-5 мм. Елементи, які не йдуть під обріз, не повинні доходити до краю дообрізного формату ближче ніж на 5–7 мм.

 

3. Файл замовника може бути прийнятий тільки з роздрукованим на папері та підписаним оригіналом.

Роздруківка на кольоровому принтері не може служити зразком кольору оригіналу, колір на моніторі відрізняється від надрукованого! 

 

4. Файли, надані замовником, не перевіряються на наявність помилок, а коригуються тільки за запитом Замовника та за додаткову плату. У випадку, коли всі вищезазначені вимоги виконані, ми гарантуємо найбільш швидке виконання Вашого замовлення. 

Наша друкарня наполегливо рекомендує максимально точно дотримуватися цих вимог з метою найбільш правильного виконання Ваших замовлень. У разі їх недотримання та виникнення внаслідок цього помилок, всю відповідальність несе Замовник. 

Необхідно надавати тільки ті шрифти, які використані у макеті Замовника. Будь-яка зміна тексту, кольору, компонування, розміру веде до непередбачуваних змін у документі, за які друкарня відповідальності не несе. 

Друкарня не несе відповідальності за якість друку файлів, наданих Замовником, без обробки (корекції) фахівцями друкарні, за граматичні помилки в тексті документа, набраного та перевіреного не фахівцями нашої друкарні.

У разі невиконання вимог до зданого в роботу в електронному вигляді оригіналу друкарня не несе відповідальності за якість продукції.

Надіслати заявку
Якщо у Вас є питання щодо продукції, цінам, термінам виготовлення замовлень – залиште заявку. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!